SADZENIE DRZEW

Sadzimy drzewa ozdobne i owocowe oraz krzewy. Posiadamy doświadczenie oraz kontakty ze sprawdzonymi szkółkami, które dostarczają dla naszych klientów rośliny najwyższej jakości. Usługa obejmuje :

♦ sadzonki,
♦ zaprawienie dołu ziemią urodzajną,
♦ ściółkowanie terenu wokół nasadzenia,
♦ zabezpieczenia palikami
♦ zastosowanie nawozu

Cena nasadzeń zależna jest od gatunku drzew/krzewów i ich ilości oraz zakresu umówionej późniejszej opieki (np w czasie pierwszego roku).

Dodatkowo możemy zabezpieczyć sadzonkę siatką i wykonać mikoryzację.

Mikoryzacja jest zabiegiem szczepienia żywych strzępków grzybni do systemu korzeniowego drzewa. Pozwala to na łatwiejsze przyjęcie się nowej sadzonki i wzmocnienie drzewa. Rośliny poddane mikoryzacji są bardziej odporne na czynniki stresowe (susze, pielęgnacje). Mikoryzacja wpływa na lepszy wzrost drzewa, obfitsze kwitnienie i owocowanie. Wpływa również na poprawę warunków siedliskowych dojrzałych drzew. Efektem ubocznym takiego zabiegu może być owocne grzybobranie na jesień 🙂 Dobieramy odpowiednie szczepy mikoryzy do roślin znajdujących się w ogrodzie.

sadzenie drzew Słupsk, nasadzenia zastępcze, sadzenie drzewek, sadzenie drzew ozdobnych, sadzimy drzewa i krzewy, sadzenie drzew owocowych, sadzenie drzew gdańsk, sadzenie drzewek owocowych, sadzenie drzew cennik, sadzenie tuji, sadzenie drzew iglastych, drzewa ozdobne sadzenie